Mikroplus Nedir?

Mikroplus

Mikroplus Nedir?

Bölgesel yağlardan kurtulmanın ve vücut şeklinin ameliyatsız olarak düzene girmesi için her gün yeni bir alet TV ve medyada heyecanla tanıtılmaktadır. Kilolu insanlar yağlarının parçalandığını görmekten mutluluk duyarken, cildinin gevşeyip sarktığını ve düzensiz portakal rengi görünümün olmamasını, simetrik şekle girmeyi bekler. Zayıf insanlar da vücut formunun korunması ve cilt sıkılığının korunması için güvenilir ve bilimselliği ispatlanmış aletler ile yerinde ve gerektiğinde destekleyici başka aletleri de  uygulayan  bir klinik arayışına girmektedir.
Yara iyileşmesinde, sinir iyileşmesinde, sinir sıkışmalarında, kasların güçlendirilmesinde 200 yıldır güvenle tüm dünyada kullanılan elektro-akımın bu iyileştirmedeki  faydası, uzun yıllardır güvenle kullanılması ve de ağrısız acısız olması nedeniyle son yıllarda kozmetik uygulamalarda faydalanılması için çalışmalar yapılmıştır.

Etki Mekanizması Nasıldır?

Hücresel düzeyde artı ve eksi kutuplardan başlayarak hücreleri uyarır ve de tedaviye başlar.

kan akımını arttırması ile oksijen alımı dokularda artar ve birkaç seans sonunda ciltte pembelik, ve canlılık gözle gözlenmeye başlar, lekeler azalır.

Lenf akımı artırarak ciltte parlaklık, şişliklerin azaldığını, sivilcelenmenin azaldığı, ameliyat sonrası oluşmuş sertliklerin yumuşadığı ve şişliklerin azaldığını gözlersiniz.

Sinir hücrelerinde akım artar ve daha önce daha az hissettiğiniz alanlarda duyunuzun arttığını fark edersiniz. Sırt bölgesine ve bacak bölgesine yapılan uygulamalarda duyunuzun arttığını kaslarınızın güçlendiğini gözlemleyeceksiniz. Sinir üzerindeki etkisi kası da çalıştırmayı da beraberinde getirdiğinden, kasların bu kasıp açılmalar ile nasıl hareket ettiğini ve de bu makine elektro-akımın kan ve lenf akımını arttırıcı yönündeki faydası ile yüzde sivilcelerin azaldığı, siyah noktaların kapandığı, pürüzlüklerin azaldığı, özellikler erkeklerde alın ve kaş arasındaki kabarık görünüm azaldığı gözlemlenmiştir.

mikroplus2

TOP

newspaper templates - theme rewards